Narconon Turchia

Edremit /Balıkesir
Narconon Turchia

Il Centro Narconon Turchia è l’unico centro in cui si può fare il percorso Narconon in Turchia e in lingua turca. Si trova nella provincia di Edremit immerso negli uliveti e circondato da incredibili paesaggi. Inoltre questa zona è nota a chi ha problemi respiratori per i poteri curativi dell’aria, particolarmente pulita ricca di ossigeno.
A pochi passi dal Monte Ida e a pochi chilometri dal mare, questa location è perfetta per trovare la giusta pace e tranquillità necessaria ad un completo recupero da tossicodipendenza e alcolismo.
Chiama lo 02-36589162 e chiedi come entrare al centro Narconon Turchia.
Kurtuluş Vakfı, ‘Narconon Programı’ kapsamında uyuşturucu, uyarıcı ve alkol bağımlılarına Balıkesir’in Edremit ilçesi Kazdağları’nın eteklerinde, destek ve ilaçsız rehberlik eğitimi veriyor.
Madde bağımlılığında uzun süren tedaviler yerine spor, beyin jimnastiği, yeme içme alışkanlıklarında değişiklik ve çeşitli detoks yöntemlerini kullananKurtuluş Vakfı’nın ‘Narconon’ projesi, Kazdağları’nda uygulanıyor. Madde bağımlısı kişi program kapsamında topluma sağlıklı bir birey olarak tekrar kazandırılıyor. Türkiye’de 4 yıldır süren ‘Narconon’ Türkiye Eğitim ve Rehberlik Programında, madde bağımlısı gençlere hiç ilaç kullandırılmadan 3-4 aylık bir rehabilitasyon süreci gerçekleştiriliyor.
Destek için:

 

Socials